سرویس اشتراک ویدیو مکستوپ

سرویس اشتراک ویدیو مکستوپ

امروزه با وجود دوربین بر روی تلفن های همراه لپ تاپ ها و دوربین های مختلف مردم از اتفاقات و رویداهای مختلف فیلم می گیرند و در سرویس های جهانی یا داخلی به اشتراک می گذارند. ویدیوها یکی از مهمترین ابزارها برای افزایش فروش، جلب اعتماد بیشتر، افزایش ترافیک یا بازدیدکنندگان سایت و محبوبیت برند هستند. بنابراین اگر برای رشد وب‌سایت و کسب و کارتان عجله دارید پس شاید هیچ چیزی به اندازه تولید و به اشتراک گذاری ویدیو به شما کمک نکند.

ویدئو های منتشر شده در سایت های انتشار ویدئو از چند جهت حائز اهمیت هستند.

  • اول: با انتشار ویدئو های آموزشی می توان خود را بعنوان یک متخصص در کسب و کار خود معرفی نمود.
  • دوم: می توان از فروش ویدئو ها درآمد کسب کرد.
  • سوم: می توان مخاطب را به سایت خود دعوت کرد.

 سرویس اشتراک ویدیو مکستوپ بستری مناسب برای اشتراک گذاری ویدیو و تولید محتوای ویدیویی توسط کاربران را میسر نموده است و شما میتوانید ویدیو های خود را به صورت نامحدود به اشتراک گذاشته تا هزاران کاربر فارسی زبان ویدیو های شما را مشاهده نمایند.

مکستوپ هیچ محدودیتی از نظر حجم و تعداد ویدیو ندارد و شما می توانید به راحتی و تنها با یک کلیک ویدیوهای خود را در مکستوپ آپلود نمایید . همچنین از مزیت های سایت مکستوپ که در کمتر سایتی مشاهده میشود قابلیت پشتیبانی ویدیوها با کیفیت ۴k می باشد که این امکان بینظیر مکستوپ را از سایر سرویس های اشتراک ویدیوی داخلی و خارجی متمایز می نماید.

مکستوپ یکی از بهترین سرویس دهنده های اشتراک ویدیو ایرانی برای بارگزاری ویدیو و گرفتن لینک و معرفی برند برای سئو کاران و صاحبان کسب و کار میباشد از طرفی یکی از بهترین ویژگی های این سرویس امکان اضافه کردن تصویر اختصاصی برای ویدیو است که تمام سایت های اشتراک ویدیو بزرگ دنیا این قابلیت را دارند، اما در ایران کمتر وب سایتی این قابلیت را در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

 سرعت آپلود و دانلود ویدئو در این سایت مناسب است. از مزیت‌های این سایت می توان به طراحی سایت و سرعت بارگذاری مناسب ویدئو، امکان موضوع بندی کانال و امکان درج لینک در قسمت توضیحات هر ویدئو اشاره کرد و ساختار سایت منسجم و طراحی قابل قبول است. گرافیک در عین سادگی حرفه ای طراحی شده، و براحتی مخاطب را جذب می کند. سرعت آپلود و دانلود ویدیو مناسب هست و از مزیت‌های این سرویس میتوان به طراحی سایت و سرعت بارگذاری ویدیو مناسب، امکان موضوع بندی کانال و امکان درج لینک در قسمت توضیحات هر ویدیو اشاره کرد.

سرویس اشتراک ویدیو مکستوپ

مزایا سرویس دهنده اشتراک ویدیو رایگان مکستوپ :

امکان درج نظر و لایک زیر ویدیو به صورت لینک

ارائه ویدیو با کیفیت‌های متفاوت

تعیین مدیر کانال مختلف

سرعت بارگذاری و Encode بالای ویدیو

امکان لیست پخش برای ویدیو

بارگذاری ویدیو با فرمت مختلف

درج لینک در قسمت توضیحات ویدیو

امکان انتخاب تصویر شاخص سفارشی

امکان درج کد EMBED در وب سایت

اشتراک ویدیو در شبکه‌های اجتماعی

پشتیبانی از فرمت‌های مختلف ویدئویی

امکان درج لینک بخش توضیحات ویدیو

آپلود ویدیوها با کیفیت ۴k

پر انرژی، خلاق و ایده پرداز، مدیر سرور و طراح و مشاوره تخصصی و کاربردی حوزه کسب و کار

عضو می شم
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.